Strona główna > O nas

1. Nasza historia

Faza I 1985-1992

Założona jako fabryka do produkcji akcesoriów z tworzyw sztucznych.

Faza II 1992-2000

Weszliśmy do szpitalnego łóżka i poświęciłem się tej branży medycznej, a tymczasem powstała filozofia rozwoju.

Faza III 2000-2009

Szybko rozwijający się okres zaczęliśmy eksportować od roku 2000 i przynosić nową krew, zwłaszcza zespół ds. Badań i rozwoju oraz zespół zarządzający.

Faza IV 2009 - teraz

Stabilny okres opracowania, ściśle zgodny z normą ISO i CE, przynoszący korzyści firmie końcowej korzyści, tworząc coraz bardziej humanizowane produkty i usługi, przynosząc naszą wartość wszystkim pokrewnym ludziom.

2. Nasza Fabryka

Jiangsu Yongfa sprzętu medycznego, Ltd., założona w 1985 roku, jest jednym z największych profesjonalnych producentów łóżek szpitalnych w Chinach. Doświadczyliśmy czterech kluczowych etapów rozwoju, teraz jesteśmy jedną z największych fabryk w Chinach w zakresie projektowania i produkcji mebli szpitalnych.

Nasza firma posiada doskonały 16-osobowy zespół, który koncentruje się na rozwoju i projektowaniu produktów. Każdego roku inwestujemy około 10% obrotów w badania i rozwój oraz poprawę technologii produkcji. Poprzez studiowanie wymagań od pacjentów, lekarzy, opiekunów i zwrócenie uwagi na stan przemysłowy i najnowsze technologie, nigdy nie powstrzymujemy procesu opracowywania nowych produktów.

Nasza firma ma zdolność do produkcji ręcznych łóżek 8000 sztuk, elektrycznych łóżek 1500 sztuk miesięcznie. Możemy w pełni zaspokoić Twoje wymagania. Usługi OEM i ODM są dostępne.

Założona w Zhangjiagang, piękne miasto niedaleko Szanghaju, witamy naszych przyjaciół z całego świata, aby odwiedzić nas, rozwijać się razem, starając się o zdrowie człowieka.

3. Nasz produkt

Możemy wytwarzać różnego rodzaju produkty, w tym: Seria Łóżka Elektrycznego ICU, Seria Łóżka Elektrycznego, Seria Łóżek Ręcznych, Seria Łóżek VIP, Seria łóżek dla dzieci, Seria łóżek ortopedycznych, Seria Łóżka SS, Seria Stołów Operacyjnych, Seria Tabletek Ginekologicznych, Łóżeczko dla niemowląt Seria, seria przewodów do dializy, seria badań kanapowych, seria transferów noszonych, seria lekarzy, stół nad stołem, seria szafek nocnych, seria wózków ABS, seria leków pielęgniarskich itp.

4. Zastosowanie produktu

Produkty oferowane przez Yongfa są szeroko stosowane w szpitalu, klinice, domu opieki

5. Nasz certyfikat

Firma Yongfa posiada certyfikat CE, ISO 9001: 2008 i ISO 13485: 2003, ISO14001 FDA. Jesteśmy ściśle działający zgodnie z międzynarodową normą.

6. Urządzenia produkcyjne

Koncentrujemy się w tej dziedzinie, przyjmując zaawansowane technologie, takie jak zgrzewanie robotów, centrum produkcji laserowej CNC, wtrysk z tworzywa sztucznego i pod maszyną, autouzameryzowana linia do malowania proszkowego, system malowania elektroforezy oraz anto-montaż i pakowanie ...

7. Rynek produkcji

Poprzez nasze starania, na rynku krajowym, objęliśmy ogromny udział w rynku w najwyższych standardowych szpitalach. Dla rynku foregin, oprócz dystrybutorów w 23 krajach, jesteśmy również wykwalifikowanym dostawcą niektórych organizacji międzynarodowych, takich jak WHO, UNICEF, USAID, VENEZUELA MOH, UZEKISTAN MOH, EL SALVADOR MOH, ETHIOPIA MOH itd.

8. Nasza usługa

Świadczymy 24 godziny na linii, wykonujemy ofertę według wymagań klienta i dostarczamy wszystkie powiązane dokumenty lub zdjęcia lub filmy wideo do celów klienta.

Zorganizować produkcję zgodnie z umową. Kontrola jakości przebiega przez cały proces produkcyjny. Polega na tym, że zespół QC sprawdza materiał, który został przekazany z poprzedniego etapu, więc istnieje podwójny system kontroli. Przed dostawą wysyłamy zdjęcia i filmy z klientami do potwierdzenia.

Po dostawie zawsze kontaktujemy się z klientami, zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne. W okresie gwarancyjnym zapewnij bezpłatne części zamienne.