Strona główna > Produkt > Ginekologiczny stół > Tabela egzaminacyjna ginekologii

Wielofunkcyjny stół ginekologiczny dla szpitala

Opis dla Tabeli Ginekologicznej: Jest to nowy produkt zaprojektowany zgodnie ze specjalnymi wymogami badań klinicznych i leczenia położnictwa i ginekologii. Nadaje się do położnictwa i ginekologii szpitalnej, sprzętu urologicznego i inspekcji luster, diagnostyki. Ginekologiczny ...

Opis dla wielozadaniowej tablicy ginekologicznej:

Wielofunkcyjny stół ginekologiczny spełnia ogólne nachylenie i dostosowuje wysokość łóżka poprzez regulację pochylenia z przodu iz tyłu.

Główne cechy:

-Zainstalować endoskopię na obu stronach łóżka, zgodnie z życzeniem klienta.

-Ukryte garnki z brudem pod łóżkiem, łatwe w sprzątaniu ściekami i odpadkami.

- materac typu "PY" jest opcjonalny. Jest łatwy w demontażu i można go łatwo wyczyścić.

Zintegrowana górna płyta o kształcie łuku

- Niskie położenie, aby ułatwić pacjentowi

-Bed może zostać przeniesiony lub zablokowany.

-Para podparcia nóg, para uchwytów do rąk, umywalka SS

-Rozmiar: L1200 * W550 * H480-1200MM

Szczegóły produktu tabeli ginekologicznej:

HTB1_JAgKXXXXXbHXFXXq6xXFXXXm.jpg

HTB1ZwQXKXXXXXbqXVXXq6xXFXXXG.jpg

HTB16oL5KXXXXXbJaXXXq6xXFXXXc.jpg

Informacje fabryczne:

HTB1xA11JVXXXXcqXFXXq6xXFXXXb.jpg

FAQ:

1. Jaki jest materiał łóżka?

Odp .: Powierzchnia łóżka i poduszka są wykonane z poliuretanowej poduszki, którą można łatwo zdemontować i wysterylizować.

2. Jaki jest okres gwarancji?

Odp .: 5 lat.

3. Jakie są certyfikaty?

Odp .: ISO13485: 2003, CE, FDA

Hot Tags: wielofunkcyjny stół ginekologiczny dla szpitala, Chiny, fabryki, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż