Strona główna > Produkt > Łóżko szpitalne

wózek do karmienia z szufladami

Wózek szpitalny z szufladami ABS z szufladami Indukcja: Ten medyczny wózek do karmienia służy do sali szpitalnej. Wykorzystuje on międzynarodową technologię na wysokim poziomie i na podstawie nauki o ergonomii. Komfort i wygląd przesyłek są piękne. Dane techniczne: Szczegóły produktu Pokaż: FAQ ...

Wózek szpitalny ABS z szufladami

Indukcja:

Ten medyczny wózek opieki jest wykorzystywany w szpitalnym pokoju dla pacjentów. Dzięki temu może on stosować międzynarodową technologię na wysokim poziomie i na podstawie nauk ergonomicznych. Komfort i wygląd przesyłek są piękne.

Dane techniczne:

P rodukt Nazwa

Wózek pielęgnacyjny z szufladami

Model:

YFS-013

Rozmiar:

L610 * W410 * H893mm

Konfiguracja:

Materiał:

Zimna stal z ramą malarską.

Płyta górna ABS

304 reling ze stali nierdzewnej

Dwie wysokiej jakości plastikowe lufy

Cztery luksusowe bezgłośne kółka, dwa z hamulcami

Szczegóły produktu Pokaż:

psb.png

1, Do jakiego rodzaju firmy należysz?

Odp .: Jesteśmy producentem, YONGFA Medical jest największym dostawcą mebli szpitalnych na wschodzie Chin. Jesteśmy w tej linii od ponad 32 lat.

2, Jakie są główne produkty Twojej firmy?

Odp .: Łóżka szpitalne, wielofunkcyjne korby lub łóżka elektryczne, łóżeczka dziecięce, łóżka dziecięce, stolik operacyjny, stolik położniczy, kanapa do badań, szafka nocna, nosze pacjenta, itp. Sprzęt szpitalny.

3, Ile wynosi zdolność produkcyjna Twojej firmy?

Odp .: produkujemy 4000 łóżek korbowych, 3000 łóżek elektrycznych, 5000 łóżeczek dziecięcych, 4000 noszonych pacjentów każdego miesiąca.

4, w jaki sposób spakować swoje produkty?

Odp .: Mamy dwa rodzaje paczek. Jednym z nich jest standardowy karton, drugim jest drewniany futerał.

5, Jakie są warunki płatności?

Odp .: Oferujemy wiele rodzajów płatności, takich jak TT, L / C, Western Union, Money Gram

Zapraszamy do odwiedzenia fabryki Yongfa

Hot Tags: wózek pielęgnacyjny z szufladami, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż