Strona główna > Produkt > Wózek medyczny > Wózek ze stali nierdzewnej

wózek ze stali nierdzewnej

Szpital ze stali nierdzewnej do instrumentów dentystycznych i chirurgicznych Indukcja: Ten wózek ze stali nierdzewnej jest przeznaczony dla pielęgniarki w szpitalu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy międzynarodowej technologii i na podstawie nauk ergonomicznych. Komfort i wygląd przesyłek są piękne ....

Szpital ze stali nierdzewnej do instrumentów dentystycznych i chirurgicznych

Indukcja:

Ten wózek ze stali nierdzewnej jest przeznaczony dla pielęgniarki w szpitalu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy międzynarodowej technologii i na podstawie nauk ergonomicznych. Komfort i wygląd przesyłek są piękne.

Dane techniczne:

P rodukt Nazwa

Wózek ze sprzętem szpitalnym

Model:

YFS-081

Rozmiar:

L1000 * W520 * H900mm

Konfiguracja:

Materiał:

Wykonane ze stali nierdzewnej

Struktura:

Dwie warstwy z szynami z 3 stron.

Cztery koła i dwa z poprzecznymi hamulcami.

Zderzaki w każdym rogu.

IMG_4469.png

Szczegóły produktu Pokaż:

medical instrument trolley.png

1, Do jakiego rodzaju firmy należysz?

Odp .: Jesteśmy producentem, YONGFA Medical jest największym dostawcą mebli szpitalnych na wschodzie Chin. Jesteśmy w tej linii od ponad 32 lat.

2, Jakie są główne produkty Twojej firmy?

Odp .: Łóżka szpitalne, wielofunkcyjne korby lub łóżka elektryczne, łóżeczka dziecięce, łóżka dziecięce, stolik operacyjny, stolik położniczy, kanapa do badań, szafka nocna, nosze pacjenta, itp. Sprzęt szpitalny.

3, Ile wynosi zdolność produkcyjna Twojej firmy?

Odp .: produkujemy 4000 łóżek korbowych, 3000 łóżek elektrycznych, 5000 łóżeczek dziecięcych, 4000 noszonych pacjentów każdego miesiąca.

4, w jaki sposób spakować swoje produkty?

Odp .: Mamy dwa rodzaje paczek. Jednym z nich jest standardowy karton, drugim jest drewniany futerał.

5, Jakie są warunki płatności?

Odp .: Oferujemy wiele rodzajów płatności, takich jak TT, L / C, Western Union, Money Gram

Zapraszamy do odwiedzenia fabryki Yongfa

Hot Tags: wózek ze stali nierdzewnej instrument, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż