Strona główna > Produkt > Pacjent Nosze > Hydrauliczny nosze

Hydrauliczny wózek do noszenia pacjentów

Wózek wózka szpitalnego prostego szpitala na sprzedaż Ogólny wstęp: Wózek wózka hydraulicznego pacjenta jest bardziej zaawansowany niż inne nosze. Rama łóżka wykonana jest z wysokiej jakości stali miękkiej. Ta wysokość noszy obsługiwana jest przez US ACUTANT pompę hydrauliczną, Back ...

Wózek wózka hydraulicznego prostego pacjenta szpitala

Wózek hydraulicznego wózka noszącego jest bardziej zaawansowany niż inne nosze. Rama łóżka wykonana jest z wysokiej jakości stali miękkiej.

Wysokość tego noszy jest obsługiwana przez amerykańską pompę hydrauliczną US ACUTANT, sekcja tylna obsługiwana jest przez podwójną sprężynę gazową. Dwa kawałki bocznych szyn ze stopu aluminium, składane. Także z centralnym układem hamulcowym i kółkami na czterech rogach.

Nosze są z materacem, materac może być zaprojektowany zgodnie z twoimi wymaganiami, np. Użyj pokrowca z PVC lub PU, grubszego lub bardziej cienkiego.

Specyfikacja:

Rozmiar

L2110 * W690 * H460-810mm

Regulacja wysokości

460-810mm

Tylna sekcja regulowana

0-80 °

Średnica kółka

125 mm, z osłoną

Ładowność

Min. 180 kg

Funkcje takie jak poniższe zdjęcia:

Hydraulic-Patient-Stretcher-Trolley_01.jpg

Hydraulic-Patient-Stretcher-Trolley_02.jpg

Hydraulic-Stretcher-Bed-Cart_01.jpg

Szczegóły funkcji ze zdjęciami:

1. Sekcja tylna obsługiwana jest przez podwójnie mocną sprężynę gazową, jest bardziej stabilna.

hydraulic Stretcher for Sale .png

2. Hydrauliczny wózek do noszy z centralnym układem hamulcowym, może bardzo łatwo zablokować łóżko.

Simple Hydraulic Stretcher.png

3. A wysokość jest obsługiwana przez US ACUTANT pompy hydraulicznej, kontrolowane przez pedał nożny.

Stretcher Cart Bed For Patients.png

4. Na czterech rogach znajdują się kółka, które chronią nosze.

QQ截图20170502084633.jpg

Hot Tags: Wózek do wózków hydraulicznych dla pacjentów, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż