Strona główna > Produkt > Pacjent Nosze > Nosze ręczne

Aluminiowy ręczny wózek noszy męskich

Regulowany przenośnik ręczny transport szpitalny Wózek ze stopu aluminium Ogólny opis: Ten wózek ze stopu aluminium jest wykonany z wysokowytrzymałej rurki grubościennej ze stopu aluminium; Jest to prosty nosze pacjenta, ale wysokość można regulować za pomocą uchwytu po stronie głowy. ...

Regulowany wózek transportowy ze sztyftem ze stopu aluminium

Ten wózek ze stopu aluminium jest wykonany z grubościennej rury ze stopu aluminium o dużej wytrzymałości; Jest to prosty nosze pacjenta, ale wysokość można regulować za pomocą uchwytu po stronie głowy. Powierzchnia może być oddzielona od korpusu łóżka. Może być stosowany jako nosze. Główkę można podnieść do 60 °

Służy do przenoszenia pacjentów i rannych w szpitalach, centrach ratunkowych i centrach miast oraz drogach miejskich. Charakteryzuje się "lekkim, trwałym antyseptycznym i łatwym do sterylizacji.

manual patient Stretcher Trolley.jpg

Specyfikacja:

Produkt

wózek do noszenia pacjenta

Model

YFTC-J2A

Całkowity rozmiar

(L * W * H): 1900 * 550 * 540-880 mm

Funkcje:

Nosze pacjenta wykonane są z grubościennej rury ze stopu aluminium o dużej wytrzymałości.

Szyny boczne: 2szt listew bocznych ze stopu aluminium.
Charakteryzuje się lekkim, trwałym antyseptycznym i łatwym do sterylizacji.
Pojedyncza korba do regulacji wysokości

Obciążenie wagi:

W pełni przetestowana, wytrzymała konstrukcja, która może przyjąć maksymalną masę użytkownika do 159 kg

Funkcjonować:

Sekcja tylna jest regulowana w zakresie 0-60 °

Wysokość jest regulowana: 540-880mm

Jak tego użyć:

1. Podczas przenoszenia pacjentów z tym noszami, upewnij się, że mocno blokujesz urządzenie blokujące i podkręcasz. Boczne szyny dla bezpieczeństwa.

2. Często sprawdzaj, czy nie ma luźnych części.

3. Wysokość można regulować za pomocą uchwytu po stronie głowy.

4. Powierzchnia może być oddzielona od korpusu łóżka, może być używana jako nosze.

5. Utrzymuj czystość jako rutynową (włącznie ze sterylizacją).

6. Często sprawdzaj, czy nie ma luźnych części.

Zdjęcia:

Powierzchnia może być oddzielona od korpusu łóżka, może być używana jako nosze. Podobnie jak poniższe zdjęcie.

Aluminium  Alloy Stretcher Trolley.png

Detale:

Wysokość można regulować za pomocą korby, operacja jest bardzo prosta, poza tym dopasowujemy koszyk dla pacjentów lub pielęgniarki, aby umieścić niezbędne rzeczy.

Simple  patient stretcher.png

Różne modele do wyboru:

Adjusted Patient Hospital Trolley .png

Hot Tags: Aluminiowy ręczny wózek pacjenta Nosze, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż