Strona główna > Produkt > Pacjent Nosze > Nosze ręczne

wózek medyczny łączący wózek

szpital Przenoszenie pacjenta łączenie wózka Wózek noszy do pokoju OT Ogólne wprowadzenie: Główna konstrukcja szpitala Wózek przenoszący pacjenta Wózek do wózka noszącego, który jest przeznaczony dla pokoju OT, jest kształtowany przez odlewanie z odlewu z drobnego stopu aluminium. Przewodniki do łączenia dwóch małych ...

Główna konstrukcja szpitala Wózek przenoszący pacjenta, łączący wózek wózka noszowego, który jest przeznaczony dla pokoju OT, jest kształtowany przez odlewanie pod ciśnieniem drobnego stopu aluminium. Prowadnice do łączenia dwóch małych oddzielnych wózków wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu łóżko może poruszać się stabilnie i niezawodnie. Dwa oddzielne małe wózki można podnosić i opuszczać w celu regulacji. Dopiero gdy dwa małe wózki zostaną ustawione na tym samym poziomie, podpórka łóżka może być ślizgana płynnie.

W miarę przesuwania łóżka do oddzielnego wózka może on być automatycznie blokowany i wyposażony w urządzenie zabezpieczające. Zaawansowany, sterowany centralnie układ hamulcowy jest stosowany do obu oddzielnych małych wózków, aby uczynić je gładszymi i bardziej stabilnymi podczas łączenia i pracy. Wózek do przewracania osiąga międzynarodowy poziom zaawansowania w zakresie wydajności i konstrukcji i może zapobiegać zakażeniom krzyżowym, aby zaspokoić potrzeby pomieszczeń operacyjnych w różnych szpitalach, dla których jest idealnym wyborem.

Connecting Stretcher Trolley cart.png

Szczegółowe specyfikacje:

Model

YFSJ-J2 Przenosny łącznik noszy do pokoju OT

Rozmiar

3650 * 640 * 640-970mm

Materiał

Każda konstrukcja wózka wykonana jest ze stopu aluminium, trwała

Kolej do łączenia 2 noszy jest również wykonana ze stopu aluminium, trwała

Akcesoria

Dwie boczne szyny ABS dla każdego wózka

Słupek IV, kółka, materac, sprężyna pneumatyczna

Funkcje

1. Wysokość regulowana dla każdego wózka wynosi od 640 mm do 970 mm

2. Funkcja blokowania za pomocą centralnego zamka
3. Dwa wózki łączą się razem, podnosząc i opuszczając oddzielnie
4. Nosze mogą być automatycznie blokowane za pomocą wózka i noszy
mogą być płynnie przesuwane, gdy te dwa wózki są na tym samym poziomie

Maksymalna ładowność

150 kg

Uszczelka

Drewniana koperta lub na twoją prośbę

Kino:

1. Opór można uzyskać za pomocą sprężyny gazowej.

Dzięki tej jednostronnej korbie wysokość noszy można regulować.

Pacjent łączący Trolley Nosze .png

2. Transferowy łączący nosze można podzielić na dwie części

medical-transfer-connecting-Trolley_01.jpg

medical-transfer-connecting-Trolley_02.jpg

medical-transfer-connecting-Trolley_03.jpg

medical-transfer-connecting-Trolley_04.jpg

3. Prowadnice do łączenia dwóch małych oddzielnych wózków wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminium o dużej wytrzymałości, dzięki czemu łóżko może poruszać się stabilnie i niezawodnie. Dopiero gdy dwa małe wózki zostaną ustawione na tym samym poziomie, podpórka łóżka może być przesuwana płynnie.

Transport szpitalny Stretcher.png

4. Zaawansowany, sterowany centralnie układ hamulcowy

Hospital Transfer Stretcher Trolley.png

Hot Tags: wózek medyczny łączący wózek, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż