Strona główna > Produkt > Pacjent Nosze > Nosze ręczne

Ręczny regulowany nosze pacjenta

Ogólne wprowadzenie: Ręczny, regulowany noszyk jest główną ramą wykonaną z rur stalowych. Rama wózka szpitalnego pacjenta jest poddana wstępnej obróbce i pokryta proszkiem epoksydowym. Łóżko wykonane jest z pianki poliuretanowej o dużej gęstości i pokryte zmywalną skórą. Efekt palenia. Grubość...

Ręczny regulowany noszyk jest główną ramą wykonaną z rur stalowych. Rama wózka szpitalnego pacjenta jest poddana wstępnej obróbce i pokryta proszkiem epoksydowym. Łóżko wykonane jest z pianki poliuretanowej o dużej gęstości i pokryte zmywalną skórą. Efekt palenia. Grubość materaca osiąga 40 mm, dzięki czemu pacjent jest wygodny. Jest on zaprojektowany z odłączaną strukturą i może wytrzymać obciążenia do 200 kg. Nadaje się do szpitali, klinik, centrów medycznych, do przewozu pacjentów i rannych.

Specyfikacja:

Rozmiar platformy

długość: 600 mm (tył) + 1180 mm (sekcja nóg)
Szerokość platformy sypialnej: 540 mm

Szyny boczne

Długość szyn bocznych: 1000 mm
Wysokość szyn bocznych: 250m
Boczne szyny można odłożyć

Dopasuj zakres sekcji tylnej

max: 75 ゜

rolka

14 CM, obroty 360 ゜, dwa z hamulcami

koło błotnika

Ilość: 4 szt
Średnica: 120 mm

Cecha:

Ręczny regulowany noszyk wyposażony jest również w mechaniczny system regulacji oparcia MBC, który jest prawdziwym kamieniem milowym w technologii systemów blokujących. System, który gwarantuje niezawodność i trwałość milionów manewrów bez użycia jakichkolwiek dźwigni, a nawet podnosi poprzecznie oparcie. Aby zresetować poziom lub wybrać środkową pozycję, możesz uaktywnić ergonomiczną rączkę jedną ręką i umieścić ją na drugim końcu, aby łatwo znaleźć i utrzymać swoją wagę.

Różne modele do wyboru:

Adjusted Patient Hospital Trolley .png

Hot Tags: ręczne regulowane nosze pacjenta, Chiny, fabryka, dostawcy, kupować, tanio, cena, na sprzedaż